Отзывы об отеле Daphne Club Skanes Beach (ex.Chiraz Thalasso) 4*

  • Отель Daphne Club Skanes Beach (ex.Chiraz Thalasso) 4*  Чираз Талассо
Территория:
4.6
Номер:
4.0
Питание:
4.4
Обслуживание:
4.2
Развлечения:
4.2
Рейтинг отеля 5 4.3 5 отзывов
50%
рекомендуют этот отель
50%
не рекомендуют этот отель
Мгновенная рассрочка
от ПриватБанка
Покупка частями
от monobank
Отзывы об отеле
Украина Украина
отзыв добавлен 09.09.2015
Отдыхал(а): начало июня 2015, 7 дней
Пара
Пляжный отдых
оценка отеля:
3.2
из 5
скрыть оценку
Территория:
4
Номер:
3
Питание:
4
Обслуживание:
2
Развлечения:
3
Вы бы порекомендовали этот отель друзьям?
нет
Стоил ли отель потраченных на него денег?
нет
Відпустка в Тунісі

Почнемо свою розповідь з самого початку, в готелі нас ні хто не зустрічав, валізу чоловік ніс сам, дуже довго чекали на ресепшені, чекали розміщення години 2, нарешті ключ у нас, піднялися на 3 поверх з валізою. Очікували номер з ліжком двоспальним, за фактом отримали номер брудний, ліжка стояли просто зрушені, між 2-х матраців відстань розміром з людину, крім бруду в номер,і унітаз був навіть не змитий, після останнього відвідування, я втекла звідти. Поскаржившись на ресепшені нам не повірили повели перевіряти ще раз, переконавшись запропонували інші ключі, ще 2 номери нас не задовольнили, з ліжками та ж пісня, в номерах пил, проблема з розетками, є номери з висмикнутими розетками абсолютно всі, на ресепшені НЕ допросишся допомоги, слухати не хочуть, весь час просять почекати. Потім ми зрозуміли, що з нас вимагають гроші !!! Потім ми запропонували доплатити за хороший номер, у відповідь ми почули, що у них все такі номери і ліжка всі однаково зрушені, ми зупиняли мешканців, які говорили, що у них ліжко з двоспальним матрацом, загалом ми ще довго вмовляли взяти доплату 50 $ за номер за нашими вимогами, піднялися в номер все добре, кондиціонер не працює, обіцяли завтра відремонтувати, ну ми наполягли ремонтувати зараз, ще години 1,5 чекали. До нас ставилися паршиво, постійно насмішки, погляд з усмішкою, противно було спілкуватися! Кухня дуже навіть сподобалася! Господар постійно контролював кухню, йому не вистачає контролювати обслугу, крім прибиральниць, вони милі й чуйні! Пляж у водоростях і медузах, анімація весела для дітей і дорослих, екскурсії дорогі та й не привабливі. Фенів не було в номері, прибирають так собі, не кожен день і рушники міняють, постільна білизна не змінювали. Магазинчики в готелі є, ціни оптимальні) Ось ще СПА центр огидний, або я дуже прискіплива, або там повна антисанітарія. Басейн з морською водою класний !!!!!! Дуже добре поміркуйте перед вибором готелю.

Украина Украина
отзыв добавлен 17.03.2015
Отдыхал(а): середина июня 2014, 7 дней
Пара
Пляжный отдых
оценка отеля:
4.0
из 5
скрыть оценку
Территория:
4
Номер:
4
Питание:
4
Обслуживание:
4
Развлечения:
4
Вы бы порекомендовали этот отель друзьям?
да
Стоил ли отель потраченных на него денег?
да
поїздка до Тунису

Відпочивали в цьому готелі, з чоловіком. Все напевно залежить від компанії і від настрою. Заселили нас зразу. Номер просторий, з балконом великим. Холодільніка правда не було, пде то таке. Харчування відмінне, ніяких черг я не заметіла. Було і м'ясо і фрукти, загалом голодними точно не залишалися Море грязнувате (порівняно з Червоним) і медузи кусючі були, але є альтернатива - басейн з морською водой. Лежаків завжди вистачало на всіх, не треба було вранці бігти і занімать. Анімація просто супер.
Хоча коли збиралися туди, начитавшись відгуків були в шокі. Отель може цілком потягнути на 4 зірки, обов'язково туди ще повернемося.

територія, харчування
не дуже чистий пляж
отзыв добавлен 03.09.2014
Отдыхал(а): начало июня 2014
оценка отеля:
4.2
из 5
скрыть оценку
Территория:
5
Номер:
3
Питание:
4
Обслуживание:
5
Развлечения:
4
отель***

Головна особливість готелю - це дружній, приємний, привітний персонал, який зробить Ваш відпочинок просто чудовим! Відчувється, що працівники готелю є однією спільною командою, яка працює не лише на результат, а й просто працює, насолоджується своєю роботою, працею, і просто тим, що приносить приємні враження відпочиваючим :)
Ще однією перевагою готелю є велика теритьорія, хороша інфраструктура, і особливо - наявність двох басейнів з морською водою з виглядом на море.
Полоса пляжу поки невелика, але під час нашого перебування почалось розширення пляжної смуги.
Відвідайте готель - і судіть самі! Але все ж надіюсь, що наші думки співпадуть :)

отзыв добавлен 26.06.2014
Отдыхал(а): середина мая 2014
оценка отеля:
5.0
из 5
скрыть оценку
Территория:
5
Номер:
5
Питание:
5
Обслуживание:
5
Развлечения:
5
Нормальный отель

Отель Чираз Талассо - хороший для 3* и соответствует стоимости.
Отель большой, территория тоже, все цветёт и пахнет!
2 бассейна с горками, 2 бассейна с морской водой у моря...сейчас там ди-джейская и бар открыт.
Да не большой пляж, бывает, если штормит, прибивает водоросли...не без этого.
Но будьте вы хоть на отдыхе позитивнее, вы же отдыхать приехали...а не обращать внимание на всякие мелочи, а придраться можно всегда и ко всему.
Персонал приветливый, на ресепшене в том числе понимают по-русски и смогут вам помочь, если какие-то трудности и недопонимание все-таки произошло, то есть представитель от тур оператора, который с радостью поможет разрешить любой вопрос.
Аниматоры хорошие, скучать не давали:))
На счет еды, то покушать всегда было из чего выбрать, голодным ни кто не оставался. Захотели макароны отдыхающие и вуаля, Шеф повар все устроил:))
Даже для любителе потусить ночью, до 23:00 работал бар, после этого мы плавно перемещались в ночной клуб, который находится в отеле.
Мы от отдыха остались очень довольные, есть что вспомнить, много позитива от нас самих.
Мы сами делаем свое настроение, будьте добрее, побольше улыбок и позитива, тогда отдых будет незабываемым.
Желаю всем прекрасно отдохнуть и зарядиться положительными эмоциями!

отзыв добавлен 17.03.2014
Отдыхал(а): середина августа 2013
оценка отеля:
5.0
из 5
скрыть оценку
Территория:
5
Номер:
5
Питание:
5
Обслуживание:
5
Развлечения:
5
Отдых в августе в отеле Чираз Таласо

Отдыхали в отеле Чираз Таласо в августе - я,муж,сын (9лет) и подруга с ребенком (13 лет). Отель вполне приличный. Все наверно зависит от компании и от настроения (там познакомились с огромной компанией).
Заселили нас сразу. Номер просторный, балконом огромным. Холодильник правда не было, но у подруги был, хранили у неё все.
Питание отличное, никаких очередей я не заметила. Было и мясо и фрукты, в общем голодными точно не оставались.
Море грязноватое (по сравнению с Красным) и медузы кусачие были...но есть альтернатива-бассейн с морской водой. Лежаков всегда хватало на всех, не надо было утром бежать и занимать.
Анимация просто супер, скучать не приходилось.
Хотя когда собирались туда, начитавшись отзывов были в шоке. Отель может вполне потянуть 4 звезды, обязательно туда еще вернемся.

Отзывы об отеле Daphne Club Skanes Beach (ex.Chiraz Thalasso) 4*

Поиск туров в Daphne Club Skanes Beach (Ex.chiraz Thalasso) 4*