Отзывы об отеле Lavanga Resort & Spa 5*

  • Отель Lavanga Resort & Spa 5*  Лаванга резорт шри ланка
Территория:
5.0
Номер:
4.0
Питание:
3.0
Обслуживание:
4.0
Развлечения:
4.0
Рейтинг отеля 5 4.0 1 отзыв
К сожалению еще никто не оставлял рекомендации Вы можете быть первым
Мгновенная рассрочка
от ПриватБанка
Покупка частями
от monobank
Отзывы об отеле
Украина Украина
отзыв добавлен 04.03.2018
Отдыхал(а): начало ноября 2017, 7 дней
Пара
Пляжный отдых
оценка отеля:
4.0
из 5
скрыть оценку
Территория:
5
Номер:
4
Питание:
3
Обслуживание:
4
Развлечения:
4
Розповідаю все як є!

Пишу прямо з готелю!
Розповідаю відразу все як є, що б потім не було розчарувань ... місце розташування готелю далеко від всіх видів інфраструктури. це стосується і магазинів, і кафе, і ринков..Даже обмінника або маркету немає поруч, тобто треба всюди добиратися на тук-тук..ціни на нього приємні..тіпа 100-150 Рупій , треба торгуватися)))
Пляж в листопаді з хвилями, причому з такими, що взагалі плавати не вийде, тільки з ними боротися)) Якщо поплавати, то Вам в Унавантуну, ось там рай реально! Якщо хто з дітьми, то вам не сюди ..
Басейн невеликий, провести цілий день в ньому дуже сумно)) хоча, персонал дуже старається і компенсує своєю догідливістю. Взагалі, атмосфера готелю доброзичлива..всі питання вирішують, з властивою азіатської повільністю))
Номери без балконів, тобто взагалі)) немає ні вікон, ні форточек..тілько скляна стіна, що виходить або на океан, або на вулицю з пальмами .. виняток становить кілька номерів з терасою зовсім за інші гроші.
Якщо вам потрібна повна тиша і ізольованість, то вам сюди..якщо хочеться хоч трохи цивілізації, то це район готелю Цитрус або Хіка Транж ..

Отзывы об отеле Lavanga Resort & Spa 5*

Поиск туров в Lavanga Resort & Spa 5*