Отзывы об отеле Grecotel lux.Me White Palace 5*

  • Отель Grecotel lux.Me White Palace 5*  Грекотель Люкс Ми  Вайт Палац Grecotel El Greco
Территория:
4.0
Номер:
3.5
Питание:
4.5
Обслуживание:
4.5
Развлечения:
4.5
Рейтинг отеля 5 4.2 2 отзыва
0%
рекомендуют этот отель
100%
не рекомендуют этот отель
Мгновенная рассрочка
от ПриватБанка
Покупка частями
от monobank
Отзывы об отеле
Украина Украина
отзыв добавлен 10.04.2017
Отдыхал(а): середина сентября 2016, 7 дней
Пара
Пляжный отдых
оценка отеля:
3.4
из 5
скрыть оценку
Территория:
3
Номер:
2
Питание:
4
Обслуживание:
4
Развлечения:
4
Соответствует ли отель заявленной звездности?
нет
Вы бы порекомендовали этот отель друзьям?
нет
Стоил ли отель потраченных на него денег?
нет
  • Рекомендую для:
  • Молодежного отдыха
  • Семейного отдыха с детьми
Три зірки,але ніяк не п'ять

Тільки повернулися з відпочинку в White Palace. Хоча ремонт і провели, але тільки в кімнаті, ванна жахливо стара, готель місцями виглядає як пансіонат. За такі гроші, я вважаю, що це неприпустимо. Що стосується сервісу, то дійсно, всі намагаються як можуть, все дуже чуйні і це великий плюс готелю, якби і сервіс був не дуже, то я б дала 3 зірки цього готелю.
Прибирання в номерах нам здалася просто жахливою, розвозять воду і бруд по підлозі, потім в номері жахлива вологість, а у ванній можна впасти від кількості води на підлозі.
Сподобалися басейни, вони з морською водою. Так як ми відпочивали у вересні, наплив туристів трохи спав і лежаки біля басейну, біля моря були вільні.
Їжа нам з чоловіком сподобалася. Такий вибір для готелю в Європі це дуже навіть добре. На вечерю напої платні, але якщо прийти на початку вечері годин в 7-8, то на підносі стоять келихи з місцевими напоями.
Якщо говорити про таверни по близькості, то це треба йти кілометрів зо два, щоб опинитися в людному місці з хорошим вибором. Готель знаходиться в віддаленості від інших готелів і відповідної інфраструктури. Через дорогу є магазинчики з їжею, там трохи дешевше, ніж в магазині готелю, але все одно дорого.

отзыв добавлен 16.02.2015
Отдыхал(а): начало июля 2014
оценка отеля:
5.0
из 5
скрыть оценку
Территория:
5
Номер:
5
Питание:
5
Обслуживание:
5
Развлечения:
5
Очень понравился!

Отель нам очень понравился. Номер великолепный, питание и напитки - выше всех похвал. Пляж хороший, песчаный вход. Каждый вечер развлекательные программы, нам очень нравились. Отель мы всем рекомендуем. Мы с мужем брали машину напрокат (честно сказать - дорогое удовольствие), но оно того стоит! Около порта много рыбных ресторанов - советуем посетить. К минусам отеля можно записать одно - удаленность от аэропорта.

Отзывы об отеле Grecotel lux.Me White Palace 5*