Отзывы об отеле Festa Panorama 4*

  • Отель Festa Panorama 4*  Феста Панорама
Территория:
4.3
Номер:
4.0
Питание:
4.3
Обслуживание:
4.7
Развлечения:
4.0
Рейтинг отеля 5 4.3 3 отзыва
100%
рекомендуют этот отель
0%
не рекомендуют этот отель
Мгновенная рассрочка
от ПриватБанка
Покупка частями
от monobank
Отзывы об отеле
Украина Украина
отзыв добавлен 24.01.2017
Отдыхал(а): середина июля 2015, 10 дней
Семья
Пляжный отдых
оценка отеля:
4.2
из 5
скрыть оценку
Территория:
4
Номер:
3
Питание:
5
Обслуживание:
5
Развлечения:
4
Чудовий готель на свої гроші

Відпочівалі сім'єю з дитиною 1 рік 7 місяців в ліпні 2015-го Коли тільки заселились були Дещо розчаровані самим станом готелю и номерного фонду, тому что очікувалі бездоганної чистоти, новизни и т.д., мабуть, ми чуть розбалувані Попередніми поїздкамі ... . але коли на Наступний ранок побачим пріголомшлівій вид на старе місто, оцініли відмінну смачну кухню, Привітне Ставлення персоналу, відмінне Розташування - залишились ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНІ.
Анімація була, але ми на неї майже не звертали уваги, тому что були або на пляжі з ранку, або гуляли по Несебру ввечері, приходили в номер годин в 11 втомлені и задоволені.
В цілому вдалий варіант в т.ч. з дітьми, тому что ВІН тихий и затишний, немає нічніх дискотек, музики и т.д.

Украина Украина
отзыв добавлен 22.04.2015
Отдыхал(а): начало июля 2014
Пара
Пляжный отдых
оценка отеля:
3.6
из 5
скрыть оценку
Территория:
4
Номер:
4
Питание:
3
Обслуживание:
4
Развлечения:
3
Соответствует ли отель заявленной звездности?
да
Вы бы порекомендовали этот отель друзьям?
да
Стоил ли отель потраченных на него денег?
да
  • Рекомендую для:
  • Молодежного отдыха
  • Молодоженов
Головний недолік - харчування

Готель досить непоганий, розташування вдале - у негаласливому тихому місці. До моря хвилин 5-10, шезлонги і парасольки, як і більшості болгарських готелів - по 8 лев. Номери просторі, з меблями, прибирання проводиться щоденно. Єдиний недолік - убоге й одноманітне харчування, не завжди в достатній кількості, тому навіть на початку сезону за деякими стравами спостерігалися черги.

отзыв добавлен 20.02.2015
Отдыхал(а): середина августа 2014
оценка отеля:
5.0
из 5
скрыть оценку
Территория:
5
Номер:
5
Питание:
5
Обслуживание:
5
Развлечения:
5
Фієста панорама!

Ми відпочивали в готелі Фієста Панорама в місті Нессебр. Що можна сказати щодо містечка. Життя кипить ! Від готелю можна пройтися подалі в центр, там багато різних магазинчиків, кафе, є парк атракціонів. Дістатися туди можна або пішки через головну вулицю, де також багато магазинів або вздовж моря (можна піти пішки або поїхати на спеціальних паровозиках, які відвозять бажаючих погуляти)
Є екскурсійний автобус по місту (рекомендую), який з вітерцем прокотить вас по околицях містечка. На такому автобусі можна помандрувати як вдень, так і ввечері, курсують вони часто.
Пляж безкоштовний, можна лежати без парасольок. Море чисте і в міру тепле. Можна насолодитися також крабиками і маленькими медузками, які зовсім не завадять вам.
Готель. Затишні кімнати, прибирають добре. Персонал привітний. Вид відкривався на море і частково на автобусну стоянку (ну це кому як пощастить). Годують смачно, завжди різноманітна їжа. Дуже сподобалося те, що можна взяти млинці, які приготують при вас .
Хороша анімація, кожен день нова розважальна програма. Для молоді аніматори пропонують разом з ними поїхати в нічні клуби великою компанією. Протягом дня окрема програма для дітей, а також водна аеробіка для всіх бажаючих. Є невеликий дитячий майданчик. Біля басейну можна поласувати сендвічами. Що стосується шезлонгів біля басейну, то їх небагато і зазвичай займають їх заздалегідь. Взагалі все сподобалося! Було здорово!

Отзывы об отеле Festa Panorama 4*

Поиск туров в Festa Panorama 4*