Отзывы об отеле Ozkaymak Incekum 5*

  • Отель Ozkaymak Incekum 5*  Озкаймак инсекум
Территория:
5.0
Номер:
4.0
Питание:
3.5
Обслуживание:
4.0
Развлечения:
4.0
Рейтинг отеля 5 4.1 2 отзыва
67%
рекомендуют этот отель
33%
не рекомендуют этот отель
Мгновенная рассрочка
от ПриватБанка
Покупка частями
от monobank
Отзывы об отеле
Украина Украина
отзыв добавлен 09.08.2016
Отдыхал(а): конец сентября 2015, 9 дней
Друзья, с детьми 0-2 лет
Пляжный отдых
оценка отеля:
4.0
из 5
скрыть оценку
Территория:
5
Номер:
4
Питание:
4
Обслуживание:
3
Развлечения:
4
Соответствует ли отель заявленной звездности?
да
Вы бы порекомендовали этот отель друзьям?
да
Стоил ли отель потраченных на него денег?
да
  • Рекомендую для:
  • Молодежного отдыха
  • Семейного отдыха с детьми
Почну з того, що це була моя третя поїздка до Туреччини.

Почну з того, що це була моя третя поїздка до Туреччини. До цього я була в nar 3 * і bella luna 4. Завжди і у всьому намагаюся бачити плюси, на відпочинок їду відпочивати і радіти всьому, що мене оточує)
Приїхали з подружкою і малюками . Перше враження про готель було просто кошмарне! Потім було багато хорошого. Про все розповім по порядку: Ніколи більше не полечу до Туреччини наприкінці вересня !! У них там якісь свята, готель був сповнений гучних багатодітних сімей. Навіть не повний, а пипец як переповнений !!! Заселили нас досить швидко, а от ліжечка для дітей не принесли (за них ми доплачували), в кімнаті не працювало світло і було брудно. Виправити все просила мило, не мило, грубо, загрожувала скаргою, все їм було ні по чому. Питання вирішила тільки через свого турагента (давно покупаю там, подзвонила і попросила допомогти). У ресторані не було куди сісти, всюди антисанітарія і кіпіш. На пляжі не було вільних лежаків. Море увесь час каламутне (через одяг, в якій купаються турецькі жінки). Один негатив, помітили, да ?!)) І так ми "відпочивали" дня 3-4. Після закінчення національних гулянь все різко змінилося в кращу сторону! Стало помітно чистіше і гостинні. Тепер людей було не багато і всього вистачало. Ми почали освоюватися і помічати гідності. Тепер про них: Анімація просто супер !!! Вранці, вдень, ввечері! Зарядка, танці, спорт, мініклуб і тд тд. Всі хлопці аніматори просто молодці! Впевнена, нікому з відпочиваючих не було нудно. Їжа різноманітна і смачна. Завжди було багато! Приїхали з помітною надбавкою у вазі) Море в цей час року тепле і спокійне. Дітям було особливо здорово! Територія біля готелю зелена і красива, чиста і доглянута. З радістю прогулювалися вечорами! Тим, хто їде в цей готель раджу: прогулятися по пляжу наліво, там дуже гарно). Відвідувати танці та інші розваги анімаційної команди!Бажаю всім гарної погоди та чудового відпочинку!

Украина Украина
отзыв добавлен 19.08.2015
Отдыхал(а): начало августа 2015, 7 дней
Семья
Пляжный отдых
оценка отеля:
4.2
из 5
скрыть оценку
Территория:
5
Номер:
4
Питание:
3
Обслуживание:
5
Развлечения:
4
Стоил ли отель потраченных на него денег?
нет
  • Рекомендую для:
  • Отдыха для пенсионеров
Не самый удачный отдых.

Выбирали отель на скорою руку, за день до вылета. Из всего предложенного выбрали Озкаймак. Сразу что не понравилось, очень долго ехать до Алании, один из самых жарких регионов Турции, жара +42, море как парное молоко. Относительно самого отеля, территория большая и зелена, номера просторные, обслуживающий персонал хороший, на этом пожалуй все + и закончились. Питание отвратительное, вода в кранах и бассейнах очень хлорированная, у 70% отдыхающих была аллергия и у нас в том числе, вход в море, можно было все ноги переломать себе. Вообщем лично от себя данный отель никому не рекомендую.

Территория. номера, обслуживающий персонал
наитие, море, вода в кранах и бассейне
Отзывы об отеле Ozkaymak Incekum 5*

Поиск туров в OZKAYMAK INCEKUM 5*